KONST / Litografier / Färglitografi 11944194
nr 1194 4194
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Stilleben, EA-upplaga, 10/40, signerad -82. Motivet: 42x35, oramad
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:05:35
27/7 08:59:06
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö